Ekim Bülteni

Ekim Bülteni

 

 

Yeniden Merhaba!
Selam Sevgili OMERD Dostları,
Sizlere bu satırları sıcağa döndürülmüş klimalar altından yazarken biraz şaşkınız. Yaklaşık 1 hafta önce paylaşılan deniz, güneş ve kumsal fotoğrafı paylaşımları mazide kalmış eski birer fotoğraf karesi artık sadece.
Ihlamurlar, salepler ve envayi çeşit bitki çaylarıyla ofisimiz bir ”aktarı” andırıyor artık…
Bu karışık ve hüzün dolu duygularla bültenimize başlarken herkese bol vitaminli, güçlü, sağlıklı bir kış diliyoruz.
Kısa bir aradan sonra tekrar sizlerle buluşmaktan çok mutluyuz…
Yeniden Merhaba!

Yeni Haberlerimiz Var!

Dynamics 365 Dünyasının Yeni Üyeleri

Çeşitli sektörlerden müşterilerine katma değerli hizmetler sunmak için Türkiye’de ve tüm dünyada faaliyet göstermek amacıyla 1993 yılında kurulan Remed ASSISTANCE, Microsoft Dynamics 365 için OMERD ile anlaştı!

Remed’İn müşterilerine, onlarca tedarikçisi ile sunduğu asistanlık hizmetlerinin Dynamics 365 üzerinde yönetilmesi için  düğmeye basıldı. Proje sektörel olarak da asistanlık hizmetleri sektöründe yapılan ilk Dynamics 365 projesi olması sebebi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Rusça, Almanca, İngilizce gibi çoklu dillerle desteklenecek projeyi Microsoft Cloud olanakları ile tüm dünyadan tedarikçilerin girdiği bir platforma dönüşmesi hedefleniyor.
Ailemize Hoş Geldin Remed!
 

1990 yılından bu yana telekomünikasyon,satış sonrası hizmetler, yazılım, dijital pazarlama, kurumsal mesajlaşma, enerji, inşaat ve eğitim alanlarında faaliyet gösteren Eko Group’ a bağlı Ouno, kullanmış olduğu Dynamics 365 CRM programının danışmanlığı için Omerd ile el sıkıştı.
Omerd’in Ataşehir merkezine  yürüme mesafesinde olan Ouno Ofisinin de verdiği motivasyonla çok hızlı başlayan projenin 4  ayda bitirilmesi planlanıyor. Projede Ouno’nun tüm teknik servis süreci tekrar kurgulanarak, güncel teknolojilerin de kullanımı ile tüm ihtiyaçların  optimum düzeyde karşılanması hedefleniyor. Başarı hikayesi için hazırlıklarımızı yaptık bile.

Aramıza Hoş Geldin Ouno!
Tecrübeli ve sertifikalı danışmanları ile finansal dünyada ödeme işlemlerinden kara paranın engellenmesine kadar uçtan uca çözümler sunma amacıyla 2002 yılında kurulan ve merkezi İstanbul’da bulunan Fineksus; Dynamics 365 CRM için OMERD ile anlaştı!
Projede klasik CRM disiplini başlıklarının yanında Proje Yönetimi, Sözleşme Yönetimi, Envanter Yönetimi, Müşteri Deneyimi  gibi başlıklar dikkat çekiyor. Projenin 4,5 aylık bir sürede tamamlanması planlanıyor. Omerd gibi genç bir ekibe sahip olan Fineksus ile çok iyi anlaştığımızı düşünüyor ve başarı hikayesi videoları çekmek için sabırsızlanıyoruz.
 Sizi aramızda görmek çok güzel!
Yıllardır sürdürdüğü Dynamics 365 CRM kullanımı ve Omerd işbirliği ile her sene ek projeler üreten Timaş Yayıncılığın yeni projesi CRM ile entegre B2C sistemi. Teknolojiyi çok yakından takip edip, düşüncelerini sürekli dijital olarak ifade etmek isteyen Timaş’ın sonraki projesini şimdiden merak ediyoruz.

Bakım Anlaşması Haberleri

Her sektörden Türkiye’nin lider firmaları OMERD ile başladıkları uzun yolculuklarına devam ediyor!
CRM uzun ve çetrefilli bir yolculuk. Bu yolculukta bizlere eşlik eden ve OMERD ailesini oluşturan değerli üyelerimize bizlere duydukları güvenden dolayı sonsuz teşekkürler!
İyi ki Varsınız!

13 Eylül günü sıradan bir öğleden sonrası Buse tarafında acil koduyla duyurulan “bugün yazılımcılar günüymüş” haberi ile aniden parti hazırlıklarına başlayan Omerd parti ekibi bir saat gibi rekor bir sürede parti moduna geçmişti bile. Emektar yazılımcılar hakkında atılan nutuklarla başlayan parti içeceklerin su gibi akması ile (evet yere döken çok oldu, yazık oldu) kıvamına geldi. Akşam üstü bir grup tarafından ”After Parti” olarak dışarıda da kutlanan bu değerli günün, ”yazılımcılar günü” olduğuna dair hiçbir gerçek bilgi edinemedik. Bilen varsa ve haber verirse seviniriz.
Seneye aynı tuzağa düşmeyelim bari…
Web üzerinden, akıllı telefonlarla cevaplanan online bir quiz ile çok ciddi başlayan Omerd yarıyıl partisi, kazananların açıklanması sonrası çılgınca kutlandı.  Özgür’in birinci, Can’ın ikinci, Emircan’ın üçüncü olduğu quiz ödülleri alışveriş çekleri olarak OMERD yöneticileri tarafından törenle verildi.
Komiklikler ve şakalarla devam eden parti, yarıyıl hedeflerinin tuttuğunun açıklandığı sunum ile bir ara ciddiyete bürünen parti, emektar hoparlörlerimizden inleyen nağmeler ile tekrar hızlandı.
Biz çok eğlendik.
3. Çeyreği bitirdiğimiz bugünlerde sene sonunda da hedeflerimizi yapmanın huzuru ile çılgınca eğlenmek istiyoruz!
Bu yıl, İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından 17.’si düzenlenen Filmekimi‘nde eleştirmenlerin ve izleyici kitlesinin dikkatini çekmiş, birçok festivalden eli boş dönmemiş ödüllü filmler yer alacak. İstanbul’da 5-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Filmekimi, Ankara ve İzmir’de de sinemaseverlerle buluşacak.
Festival Programına Buradan Ulaşabilirsiniz 

 

 

 

Share this post