Serkan Esen

Serkan Esen

Satış Müdürü

1977 yılında Bursa'da doğdu. Lisans eğitimini 2000 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde tamamladı. 2002 yılında Bursa'da İletişim Grup bünyesinde Yazılım Satış kariyerine başladı. 2008 yılında İstanbul'a taşınıp Turcom Teknoloji'de Yazılım Satış Müdürü olarak kariyerine devam etti.  2015-2016 Yıllarında COMPAREX Türkiye'de Satış Müdürlüğü yaptı.

MRP2, ERP, CRM, Loyalty, Mobil Saha Uygulamaları, Doküman Yönetim Sistemleri, Personel, Araç, Filo Takip Çözümleri, Microsoft ve IBM İş Yazılımları, Telemetry/IOT/Ortam Kontrol Sistemi Çözümleri, IT Management (ITIL, Cobit, Envanter, Network, Uygulama, Konfigürasyon ve Servis Yönetim), Güvenlik, Internet Yönetim, Loglama, Filtre Çözümleri, Linux Altyapı Çözümleri, Özel Yazılım Çözümleri  konularında çok sayıda yazılım projesinin satış ve proje yönetimi süreçlerini yönetti ve başarı hikayelerine ortak oldu.

Temmuz 2016’dan itibaren OMERD Businesss Solutions'da Satış ve İş Geliştirme Müdürü olarak ekip ile birlikte oluşturdukları yeni nesil iş çözümlerini tüm dünyaya anlatma görevini sürdüren Serkan Esen evli ve bir çocuk babasıdır.

Aslında çoğunlukla tersi olsa da profil yazılarında "Kim 500bin İster" yarışmacısı ciddiyetindedir. :)


CRM
ERP
Ms Lisanslama
BI