”Microsoft Dynamics 365, Field Service” İle Saha Operasyonları Yönetimi

”Microsoft Dynamics 365, Field Service” İle Saha Operasyonları Yönetimi

‘’Microsoft Dynamics 365, Field Service’’, tüm saha hizmetleri yönetiminizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır . Global ölçekli işletmelerin ve gelişmekte olan işletmelerin artan iş yüklerini ve bu iş yüklerine bağlı maliyeti azaltmada büyük avantajlar sunan Field Service, saha yönetimi çözümlerinizde sizlere birçok avantaj sağlıyor.

Microsoft Field Service

Microsoft Field Service

Field Service’in sunduğu bu avantajlar, saha operasyonundaki tüm iş süreçlerini (sipariş bilgileri, stok bilgileri, operasyon planları, hareketlilik, teslimat bilgileri ve yönetimi, devamlılık, müşteri fatura ve analizleri gibi süreçleri) tek bir merkezden, her an müdahale edilebilir bir noktaya taşıyor.

Microsoft Dynamics 365 Field Service’in özelliklerine birlikte göz atalım:

 

Dinamik Zaman Planlaması Yapın 

Sizlere sunulan en iyi planlama araçları ile, çalışanlarınızın iş yüklerini planlayarak, mesafe vb. gibi faktörlerin kontrol altına alınmasını sağlayın ve daha fazla randevu alın!

Doğru teknisyeni göndererek ”başarılı onarım” oranlarını iyileştirin.

Yeni iş emirleri geldiğinde kaynaklarınızı hızlı bir şekilde tahsis edin.

Gönderimleri, harita görünümleri ve görsellerle basitleştirin.

 

Mobil İş Gücünüzü Arttırın!REXxtr

Mükemmel bir saha hizmeti sunmak için teknisyenlerinizi tüm cihazlarda kullanılabilir, (iOS, Android ve Windows için yerel mobil uygulamalarda) yazılımla donatın!

Gerçek zamanlı müşteri bilgileri ve rehberliği sağlayın.

Teknisyenlerin barkod, RFID ve kredi kartı okuyucuları kullanmalarını sağlayın.

İş emirlerini, imza toplama da dahil olmak üzere uzaktan işleyin.

 

Uzaktan Erişim ve Önleyici Bakımla Tasarruf Edin!

Yerinde veri toplama, analiz ve uyarılar sunan geleneksel bir tamir onarım modelinden daha karlı, başarılı bir hizmet modeline geçin.

Herhangi bir öğeyi Microsoft Azure IoT Hub’a kolayca bağlayın.

-Uzaktan izleme ve önleyici bakım yapın.

Teknisyen ziyaretlerini en aza indirgemek için uzaktan düzeltmeleri otomatikleştirin.

 

Field Service

Zamanı Optimize Edin!

Takımınızın randevuları planlamasına ve doğru kaynakları göndermesine yardımcı olacak araçlar sağlayın.

Microsoft Field Service, servis temsilcileri ve görevliler için araçlar içerir; bunlar randevuları otomatik olarak planlamanızı sağlayan araçlardır; bu nedenle, gün içinde daha fazla randevuyu yönetmek kolaydır.

                                                                   

  Hizmet Anlaşmaları

Yinelenen hizmet çağrıları REXxtwve hizmet sözleşmeleri,
kurulu ürünler ve garanti servisleri de dahil olmak üzere tüm müşteriler ve konumlar arasındaki hizmet anlaşmalarını yönetmeyi kolaylaştırın.

Saha hizmeti yönetim araçları, hizmet dağıtımınızı geliştirmeye yardımcı olacağı gibi gelirinizi arttırmanız için size birtakım yollar gösterir.

 

Envanter Yönetimi

Ekibinize, tüm stok noktaları ve teslim araçları REXCG8da dahil olmak üzere, hizmet verdiğiniz her yerde envanter yönetim araçları sağlayın!

Gerçek zamanlı güncellemelerle birlikte, envanterinizin her zaman doğru bilgi verdiğinden emin olursunuz; bu nedenle hizmet stok durumunuzu daha iyi izleyebilir ve daha iyi tahminler yapabilirsiniz. Böylece elde edilen gelirinizi arttırır ve büyürsünüz!                                                                       

 

Mobil Verimlilik

Gerçek zamanlı ve çevrimdışı verileri, mobil uygulamalarla sağlayarak REXxtrteknisyenlerinizin verimliliğini artırın.

Teknisyenleriniz, hangi cihazı kullandıklarından bağımsız olarak, hizmet verilen yerde, ihtiyaç duydukları müşteri bilgileri, teslimat bilgileri, yön bilgileri vb. gibi verilere rahatça ulaşabilir ve yöneticiler, merkezi olarak, tüm teknisyenleri ve cihazları yönetebilir.

 

 

                                                                              Müşteri İletişimi

Microsoft Field Service ile müşterilerinizi her REXsh7etkileşimin ortasına yerleştirin. Müşteri portalı ve ayrıca Glympse ve Twilio API’leriyle birlikte çalışabilirliği kullanarak müşterilerinize teslimat hakkında ki bilgileri (yolda teknisyeninin nerede olduğunu gösteren canlı bir haritasını veya fotoğrafını, kısa mesaj, ve telefon görüşmesi gibi yöntemlerle) anında sağlayabilirsiniz.

Share this post