OMERD 2017 Bülteni!

OMERD 2017 Bülteni!

 

 

Herkese Mutlu Yıllar!
İşte o an! Bir seneyi daha geride bıraktık. Buraya yeni yılla ilgili bilinen tüm klişe sözleri yazmak isterdik fakat çok uzun olur. Sıkılır; okumazsınız. Bunun yerine klişe olmakla birlikte  hayatımızda varlığı en önemli olan şeyi yazmayı tercih ediyoruz: Mutlu Yıllar! Hem de Sevdiklerinizle!
Sahi söylüyoruz!

2017’de Neler Yaptık?

Koca bir sene hiç durmadık. Çok çalıştık. Sizleri mutlu edebilmenin gayreti yanında ailemizi büyütmek için de büyük çaba gösterdik. Genç ve mutlu çalışanlarımızla mutlu müşteriler kazandık! Koca bir sene 42 müşteri ile tam 82 proje bitirdik! Tabi ki hatalarımız ve eksikliklerimiz de oldu fakat sizlerin anlayışı ve bize olan inancınız sayesinde hepsinin üstesinden gelmeye gayret ettik. Bu kocaman ailedeki payınız için hepinize sonsuz teşekkürler!

İstanbul, Londra, Milano ve  Kıbrıs’dan sonra Bursa ve Almanya’da da şubelerimizi açtık!  Almanya / Dusseldorf  ofisi ile CRM’in Avrupa pazarındaki liderlik hedefine hızlı adımlarla yürümeye devam ediyoruz!  Yurt içinde açtığımız Bursa şubesi ile de  OMERD’in Güney Marmara ve Ege Bölgesindeki müşterilerine erişimleri daha da kısalacak. Büyümeye devam edeceğiz!

OMERD’i nasıl bilirsiniz?
Soyak Holding ile başladığımız serimizde, müşterilerimize OMERD’i soruyor ve onlardan bizimle ilgili bazı cevaplar alıyoruz. Bizi en iyi siz anlatırsınız! Yeni yılda da Başarı Hikayeleri Serimiz kaldığı yerden devam edecek!

Evet, biliyoruz : Dynamics 365 dünyasının sınırları çok çok geniş! İşte biz de bu yüzden Microsoft Dynamics 365’in bu geniş sınırlarını gerçekleştirdiğimiz Skype eğitimleriyle birlikte sizin için daraltmaya karar verdik. Her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz webcastlerle Microsoft Dynamics 365’in bütün özelliklerine birlikte göz atıyoruz. Yeni yayınlarda görüşmek üzere!
 

Microsoft Dynamics 365 Pano ve Grafik 26 Aralık 2017 Salı FINAL

Mcrosoft Dynamics 365 Pano ve Grafikler Webcast’imiz Yayında! 
CRM datalarınızı tek bakışta anlaşılacak renkli görsellere çevirmek elinizde!
Yılın son web yayınında Dynamics 365, Pano ve Grafikler’in tüm bilinmeyenlerini sizler için açıkladık! Skype Kurumsal üzerinden gerçekleştirdiğimiz yayınımızda Pano  ve Grafiklerin görsel dünyasına birlikte adım attık. Kaçıranlar için şimdi Youtube Kanalımızda!
İzlemek için üzerine tıklayın.

 

 

This email was sent to *|EMAIL|*

why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences

*|LIST:ADDRESSLINE|**|REWARDS|*

 

Share this post