OMERD Ağustos Bülteni!

OMERD Ağustos Bülteni!

 

 


OMERD Yaz Tatilinde de Çalışmalara Tam Gaz Devam Ediyor!

OMERD olarak her sene Temmuz ayında ABD’de yapılan Microsoft iş ortağı konferansı Inspire 2017’deydik. Yaklaşık 17.000 seçkin Microsoft iş ortağı ile 5 gün boyunca Washington DC’de yapılan etkinlikte, Microsoft’un önümüzdeki dönem stratejisi ile birlikte tüm ürün ve hizmetleri ile ilgili yüzlerce oturum yapılarak bilgi paylaşımında bulunuldu. Dijital Dönüşüm sloganı altında yeni nesil tüketiciler ve yeni nesil iş çözümleri işin uzmanlarınca anlatıldı. Detaylar için Satış Müdürümüz Serkan Esen’in kaleme aldığı blog yazımızı okuyun.


Yeni Haberlerimiz Var!


Microsoft Dynamics CRM için OMERD ile anlaşan Esta Construction, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ülkeleri, Türkiye ile Rusya ve çevre coğrafyalar olmak üzere uluslararası pazarlarda yaklaşık 1 milyon metrekareye yakın alanı faaliyete sokan ve halen 500.000 metrekarelik alanın inşasına devam eden dünya devi bir şirket. Haberimiz detaylarını blog yazımızdan okuyun.


OMERD Almanya Şubemiz Açıldı


OMERD Londra’dan sonra Almanya şubesi ile yurtdışında da büyümeye devam ediyor. Düsseldorf’da kurulan OMERD GmbH firması ile Türkiye’de ürettiği katmadeğerli, sektörel CRM çözümlerini Almanya ve Avrupa pazarına da sunacak olan firmamız hem uluslararası müşterilerine daha yakın olabilmek hem de Avrupa CRM pazarında da lider olmak istiyor.


Bursa Şubemiz Açıldı


OMERD, yurt içinde de büyümeye devam ediyor! 2 ay önce açılan Almanya / Dusseldorf şubesinden sonra Türkiye’nin en büyük sanayi kenti ve otomotiv üretim merkezi olan Bursa’da yeni OMERD şubesi açıldı. Koğukçınar Mh. Dr. Sadık Ahmet Cd. Deniz İşmerkezi Osmangazi adresinde açılan Bursa şube ile OMERD’in Güney Marmara ve Ege Bölgesindeki müşterilerine erişimleri daha da kısalacak.


Microsoft Social Engagement
Online Eğitimimiz Gerçekleştirildi.OMERD’in Ağustos webcastinin konusu, Microsoft’un sosyal medya analizi için geliştirdiği ”Social Engagement” oldu. Gerçekleştirilen yayında, Microsoft Social Engagement tanıtıldırken fonksiyonları hakkında detaylı bilgiler verildi. Skype Kurumsal üzerinden satış müdürümüz Serkan Esen’in verdiği eğitimde katılımcılar, Microsoft Dynamics CRM içinden müşterileri ve işleri hakkında, sosyal ağ üzerinden gerçek zamanlı bilgi edinmenin yollarını öğrendiler.
Kaçıranlar için Webcast’imizin tam kaydı videomuzda!


Başarı Hikayelerimiz


Soyak Holding ile başladığımız serimizde, müşterilerimize OMERD’i soruyor ve onlardan bizimle ilgili bazı cevaplar alıyoruz. Serimizin bu bölümünde Tahincioğlu Gayrimenkul Pazarlama Müdürü İlyas Katırcı, Microsoft Dynamics 365 kazanımlarını ve OMERD ile yaşadıklarıi iş ortaklığı deneyimlerini sizler için anlattı. İzlemek için üzerine tıklayın.


Ağustos FilmiYönetmen: Julian Rosefeldt
Oyuncular: Cate Blanchett, Andrew Upton, Ruby Bustamante
Tür: Dram
Süre: 93 Dakika

Cate Blanchett’in 13 farklı karakteri canlandırdığı film, 21. yüzyılda gelişen ve sanat tarihine yön veren Pop Art, Fütürizm, Dadaizm, Dogma 95, Pop Art, Minimalizm gibi tüm dünyada kabul görmüş manifestolara yer veriliyor. Yaratıcı mizanseni ve zeki kurgusuyla seyri son derece keyifli Manifesto, Blanchett’in kariyerinde de yepyeni bir zirve oluşturuyor.Çeşitli mesleklerde, birbirinden farklı karakterlerin gerçekleştirdiği monologlar ile ilerleyen filmin yönetmenliğini Julian Rosefeldt üstleniyor.


İyi Tatiller 🙂Omerd Merkez Ofis: Kayışdağı Cd. No:64/2 İmpa Plaza Ataşehir İstanbul
Telefon: (0216) 567 0 568
Copyright © *|2017|* *|OMERD Business Solutions|*, All rights reserved.

 

Share this post