OMERD Ekim Bülteni!

OMERD Ekim Bülteni!

 

Cumhuriyetimizin 94. yıldönümünde herkesin Cumhuriyet Bayramı’nı in içten duygularımızla kutluyoruz.

Havalar soğumaya başladı; tabi haliyle “Abi ben kaloriferleri yaktım dün akşam” geyiklerinin de eli kulağında. Deri Montlar olsun mevsimlik kabanlar olsun, hepsi dolaplardan çıktı.  Ofise geldiğinde öksürme ya da tıksırma eylemiyle mikroplarını geniş ofisimize yayanlar için özel maskeler tedarik ettik.
Tüm bunlar yaşanırken yeni müşterilerimiz de ailemize katılmaya devam diyor. Eğitimlerimiz, Webcast’lerimiz, Başarı Hikayelerimiz sürüyor. OMERD Ailesi olarak kışa hazırız! Ofisimize yeni yazı tahtaları alıp üstlerine hemen bitmesi beklenen projelerin kısa listesini astık. Bir sanat tablosu incelercesine bakıp bakıp huzur buluyoruz 🙂

 Kasım ayında görüşmek üzere!

Yeni Haberlerimiz Var!

Forbest İnşaat  tüm iş ihtiyaçları için Microsoft Dynamics 365 online kullanmak üzere OMERD ile el sıkıştı.

İzmir Ercan Havalimanı yakınındaki Görece’de yapmaya başladığı modern gayrimenkul projeleri ile adından söz ettiren Forbest Yapı, artık OMERD ailesinin bir üyesi. Projenin satış bacağının 1,5 ay gibi kısa bir sürede aktif olması hedefleniyor.

Projede gayrimenkul sektörüne özel olarak paketlenen içinde Müşteri Yönetimi, Aktivite Yönetimi, Gayrimenkul Envanter yönetimi, Satış Gücü Otomasyonu, Finans Yönetimi, Tahsilat Yönetimi, Pazarlama, Teslim sonrası Hizmetler, Sosyal Medya gibi bir çok sektöre özel modülü bulunan Omerd Dynamics 365 Gayrimenkul CRM paketi kullanılıyor.

1938 yılında İzmir’ de kurulan ve şu an Azerbeycan ve Türkiye’deki 46 şehirde 180′ in üzerinde bayisi ile müşterilerine hizmet vermeye devam eden Özsüt, müşteri ilişkileri yönetiminde artık Microsoft Dynamics 365 kullanıyor!
Gerçekleştirilen projede, kampanya modülünü kullanan Özsüt için satış direktörlüğü, bölge, il ve mağaza bazlı kampanyalar oluşturuldu.
15 gün gibi kısa bir sürede hayata geçirilen projeyle birlikte OMERD ailesi, perakende sektöründe yeni bir üye daha kazandı.
Hoş geldin Özsüt!

Yüksek teknolojiye dayalı çözümler ve hizmetler üretmek amacıyla Haziran 1994’te kurulan infoTRON, Türk Sanayi’ne ve dünyanın çeşitli kuruluşlarına [+] değer katmaktadır. Hedef kitlesi arasında savunma, uzay, havacılık, otomotiv, ulaştırma, inşaat ve enerji sektörlerinden kurum ve firmalar bulunan infoTRON. müşteri ilişkileri yönetiminde artık Microsoft Dynamics 365 Bulut kullanıyor!
Müşteri Adayı Yönetimi, Fırsat Ve Teklif Yönetimi, Servis Yönetimi gibi modüllerle birlikte müşteri ilişkileri yönetimi  infoTRON için artık çok daha kolay olacak.
Hoş geldin  infoTRON!

Tekyaz Başarı Hikayesi Yayında!

 

Tekyaz Başarı Hikayesi

Soyak Holding ile başladığımız serimizde, müşterilerimize OMERD’i soruyor ve onlardan bizimle ilgili bazı cevaplar alıyoruz. Serimizin bu bölümünde Tekyaz Departman Yöneticisi İbrahim İnan, Microsoft Dynamics 365  kazanımlarını ve OMERD ile yaşadıklarıi iş ortaklığı deneyimlerini sizler için anlattı. İzlemek için üzerine tıklayın.

Ekim Webcastimiz Kaçıranlar için Yayında!

 

Dynamics 365 Yeni Versiyon (v9) Özellikleri (Ekim 2017)

17 Ekim 2017 tarihinde Microsoft Business Solutions MVP Barış Kanlıca  tarafından gerçekleştirilen bu webcast’te yeni özellikleri birlikte inceledik ve sizlerden gelen soruları cevaplandırdık. Şimd ise kaçıranlar için ”Dynamics 365 yeni  özellikler webcasti” burada!

Modüller: Dynamics 365 for Sales, Dynamics 365 for Customer Insights, Dynamics 365 for Customer Service

Yeni Özellikler: User Interface, Unified Client Interface and Apps,  Activity Timeline,  Virtual Entities, Multi-Select Option Sets, Business Process Flow Enhancements, Customer Insights, Organisation Insights, New Virtual Designers,

21. İstanbul Tiyatro Festivali Başlıyor!

21. İstanbul Tiyatro Festivali, 13-26 Kasım tarihleri arasında, zengin bir programla tiyatroseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

İlk kez 1989 yılında gerçekleştirilen, yerli ve yabancı tiyatro, dans ve performans topluluklarının izleyiciyle buluştuğu uluslararası bir etkinlik olan İstanbul Tiyatro Festivali, izleyiciler ile buluşturuyor.

21. İstanbul Tiyatro Festivali’nde yurtdışından 6, Türkiye’den 13 olmak üzere 19 tiyatro dans ve performans topluluğunun 55 gösterisinin yanı sıra yan etkinlikler programında bulunan okuma tiyatrosu, söyleşi ve kitap tanıtımları, film gösterimleri, atölye çalışmaları ve ustalık sınıfları gibi ücretsiz etkinlikler de gerçekleştirilecek.


Share this post