OMERD Haziran Bülteni!

OMERD Haziran Bülteni!

 

 

Dolu Dizgin!
Sevgili OMERD Dostları!
Sağnak dolu yağışıyla bültenimizde yaşanan birkaç teknik aksaklık nedeniyle Haziran Bülteni Versiyon 2 ile yeniden karşınızdayız!
Yaklaşık 1 yıl süren Haziran’ı sonlandırmış bulunmaktayız. Sıcağıyla, soğuğuyla, yağmuruyla, dolusuyla, Bayramıyla, Seçimiyle koskoca bir Haziran’ın sonuna geldik! Temennimiz yaz aylarına mensup olan Temmuz ve  Ağustos arkadaşlarımızın da  bu uzunlukta sürmesi. Özellikle Kurban Bayramını Kutlayacağımız Ağustos Ayı!
Bir OMERD Atasözüyle sizleri bültenle baş başa bırakıyoruz;
Tatil planını erkenden yapmayan dizini döver!

Yeni Haberlerimiz Var!

Dynamics 365 Dünyasının Yeni Üyesi

Servotel İşbirliği ile  Hexagon Invesment OMERD’in Gayrimenkul Müşterileri arasına katıldı! 
 Karadağ’da  Swissotel residences markası ile yapılacak projede  Hexagon Invesment  OMERD’in gayrimenkul sektörü için özel olarak Microsoft Dynamics platformu üzerinde geliştirdiği ‘Gayrimenkul CRM Platformu bulut teknolojileri ile kullanılacak.  
Yaklaşık 2 aylık bir sürede, projenin temel modüllerinin hayata geçirilmesi düşünülüyor.
Türkiye Diyanet Vakfı’na Danışmanlık desteği.
Diyanet İşleri Başkanlığının faaliyetlerine destek amacıyla yola çıkan Türkiye Diyanet Vakfı neredeyse bütün operasyonlarını yönettiği Dynamics 365 CRM sistemini daha etkin kullanabilmek için deneyimli danışmanlarımızdan düzenli olarak destek alımlarına başladı. Microsoft MVP’miz Barış Kanlıca’nın Microsoft kanalından, Deneyimli Takım Liderimiz Müjdat Cengiz’in Omerd kanalından verdiği desteklerle CRM’in etkin, hızlı ve tüm operasyonları kapsar hale getirilmesi planlanıyor.
ZERO DENSITY TAM GAZ!
Gerçekçi 3 Boyutlu Sanal Stüdyo çözümleri ve arttırılmış gerçeklik platform çözümleri sunan Dynamics 365 CRM müşterimiz Zero Density anlaşılan her ay bültenlerimizi konuk olmaya devam edecek.  Mayıs ayında bakım anlaşması ve ek projelerle ilgili çalıştığımız müşterimiz bu ay da CRM Faz 3 projesi’ne onay vererek gene gündeme geldi. Önümüzdeki ay da yeni proje haberleri ile sizleri bekliyoruz

Bakım Anlaşması Haberleri

IKEA
Perakende Mobilya sektörü denince ilk akla gelen firmalardan biri olan,  IKEA,  yıllık bakım anlaşmasını yenileyerek CRM yolculuğunun uzun ve sapa yollarında işortağı OMERD ile tam gaz yol almaya devam ediyor. Teşekkürler IKEA elimizi hiç bırakmamanız ümidiyle.
TİMAŞ Yayınevi
Türkiye’nin önde gelen yayınevlerinden biri olan TİMAŞ Yayınevi, uyguladığı örnek CRM projesinin yanında  Yıllık bakım anlaşması ile CRM geliştirmelerine devam ediyor. Yaz aylarında sık sık toplantı yapmak umuduyla, kendilerine çok teşekkür ediyoruz.
Bozlu Holding-Varinak
Varinak ile yıllardır sürdürdüğümüz birlikteliğimizi yıllık bakım anlaşması yenilemesi ile tekrar tazeledik.  Dynamics 365 CRM’i  Satış Gücü otomasyonu olarak çok etkin olarak kullanan Varinak’a çok teşekkürler.
EPSİLON-NDT
Epsilon NDT – Tahribatsız Muayene, Endüstriyel Güvenlik ve Tren Teknoloji Sistemleri birimleri ile havacılık, savunma, ulaşım, otomotiv, enerji, demir çelik ve döküm endüstrisi gibi sektörlere; ürün, sistem ve çözüm hizmetleri sunan Epsilon NDT, Dynamics 365 bakım anlaşmasını uzattı! Bizlere verdiği destek ve güven için teşekkürler Epsilon-NDT!
METRANS
1991 yılından bu yana akışkan sıvı transferi uygulamalarında kullanılan tüm endüstriyel pompalar, tamamlayıcı ekipman ve sistemler alanında hizmet veren METRANS’ da Dynamics 365 bakım anlaşması ile gücüne güç katan firmalar arasında oldu! Ailemizin değerli üyesi METRANS’a teşekkürler!

Dynamics 365 Sales SMB Offer Fırsatları Devam Ediyor!
Dynamics 365 Sales lisansında haziran ayında yeni fırsatlar sizleri bekliyor. Bu ay içinde Dynamics 365 satış kullanıcı lisansını %60 indirimle ve isterseniz yıllık olarak da alabileceksiniz.  Kampanya kapsamında bir firma en fazla 25 adet Satış kullanıcı lisansı alabilecektir. Lisans ihtiyaçlarınız için lütfen bizi arayınız.
OMERD AİLESİ DOLU YAĞIŞINA HAZIR!
Siz de doğal afetlere karşı önleminizi alın pişman olmayın!
Bozcaada Caz Festivali bu sene tekrar Bozcaada’nın en güzel zamanı olan temmuz ayında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. 
Yaşattığı deneyim ve enerjisiyle herkesi derinden etkileyen festival adanın en güzel koyu olan Ayazma’ya tepeden bir bakış atarak Tarihi Manastır’ın yeşil bahçesinde 27 – 28 – 29 Temmuz 2018 tarihlerinde gerçekleşecek.
Festival Programına Buradan Ulaşabilirsiniz 

 

 

This email was sent to *|EMAIL|*

why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences

*|LIST:ADDRESSLINE|**|REWARDS|*

 

Share this post