OMERD Şubat Bülteni!

OMERD Şubat Bülteni!

 

 

Kar-Güneş-Yağmur-Yaz-Kış?

Yaklaşık 1 saat süren Şubat’ı iyi bir şekilde noktalamanın sevinci içerisindeyiz. Ne zaman geldi, ne zaman gitti farkında da değiliz. Zaten bu aralar hangi mevsimde olduğumuzun da çok farkında değiliz…  1 ay içerisinde kar, güneş ve yağmuru gördük. Pikniğe gidecek gibi olurken bir anda karlar içerisinde kaldık. Doğal olarak  ruh halimiz de evlere şenlik…
Sizleri bültenimizle başbaşa bırakırken uyarı niteliğinde bir atasözüyle veda ediyoruz: Unutmayın!
Mart Kapıdan Baktırır; Kazma Kürek Yaktırır!

Yeni Haberlerimiz Var!

Dynamics 365 Dünyasının Yeni Üyesi

FEBİT Holding Microsoft Dynamics 365 (CRM) projesi için OMERD ile anlaştı!

İran merkezli  petrol ve petrokimya ürünleri, banka ve sigorta, yatırım ve finans, uluslararası ticaret, inşaat, ulaşım, maden endüstrileri gibi alanlarında faaliyet gösteren Febit Holding, artık Dynamics 365 ile çaışıyor! Projenin birinci faz’ında  aktivite ve talep yönetimi ihtiyaçlarını karşılayacak.
OMERD ailesine hoşgeldin FEBİT Holding!

Akzirve Gayrimenkul, Omerd ile yaptığı Microsoft yazılım envanter çalışması ile yıllık SAM sertifikasına hak kazandı.

Yapılan çalışma ile eksik ve fazla lisanslar çıkarılıp güncel lisanslama kurallarına göre konsolidasyon sağlandı. Office 365 kullanan müşterimiz,  Dynamics 365 – Skype Kurumsal entegrasyonu ile cep telefonlarını dahili numara gibi yönetip tüm aramaları otomatik olarak CRM’de izleyebiliyor.

OMERD ATİAD Bilişim Günleri için Almanya’daydı!

Dusseldorf’da faaliyet gösteren  Almanya şubemiz OMERD GmbH’ın Alman&Türk İşadamları Derneği ATİAD ile bizde KVKK (Kişisel verileri koruma kanunu) olarak bilinen GDPR ile ilgili olarak CRM & ERP yazılımlarında yapılması gerekenleri Almanya’daki Türk firmalarına anlattı.

OMERD Blog Sayfamıza Göz Attınız mı?

PDR Group OMERD uzmanları ile yaptığı yazılım envanter çalışması ile yıllık SAM sertifikası almaya hak kazandı.
Yapılan bu çalışma minvalinde bilişim ihtiyaçlarını tekrar gözden geçiren PDR, Office 365’e geçerek   email, doküman yönetimi, Office, iletişim ihtiyaçlarını Microsoft bulutundan karşıladı.  Bugünlerde kullandıkları Dynamics CRM onpremise yapısını da bulut CRM olan Dynamics 365’e geçirmeyi konuşan PDR bilişim teknolojilerini yakından takip etmeye devam ediyor.

Microsoft’un bulut teknolojilerine yatırım yapan önemli işortakları ile birlikte gerçekleştirdiği Microsoft Bulut Ürünleri Stratejisi Workshop’unda OMERD’in bulut stratejisini güncel teknoloji ve kavramlarla sağlamlaştırdık.  Neural Impact  firmasının CMO’su Joanne Charley tarafından yönetilen Workshop’da iki gün boyunca değerli çalışmalarla stratejilerimize yön verdik.

 

1 Dakikada CRM Video Serisi!
Microsoft Dynamics 365 dünyası 1 dakikaya sığar mı? Sığdırdık! Artık Dynamics 365 hakkındaki her şey, her hafta 1 dakikalık seriler halinde sizlerle olacak.
Serimizin ilk 4 videosunu izlemek için Youtube kanalımızı ziyaret edin!
Her yıl on gün boyunca Akbank Sanat’ta gerçekleşen, tüm etkinliklerin izleyiciye ücretsiz olarak ulaştığı Akbank Kısa Film Festivali, “Festival Kısaları”, “Dünyadan Kısalar”, “Kısadan Uzuna”, “Deneyimler”, “Belgesel Sinema”, “Perspektif”, “Özel Gösterim” ve “Forum” bölümlerinden oluşuyor. Cannes, Berlin, Venedik gibi dünyanın önde gelen film festivallerinden bir çok film her yıl programda yer alıyor.
Festival 19-29 Mart’da Akbank Sanat’ da gerçekleşecek.

 

 

Share this post