Ağaoğlu Gayrımenkul Satış

Ağaoğlu Gayrımenkul Satış


Project Description

Temelleri 1981 yılında ‘’Akdeniz İnşaat’’ olarak başlayan Ağaoğlu Şirketler Grubu, şu an inşaat, turizm, enerji ve sanayi gibi sektörlerde, Türkiye’nin en büyük gruplarından biri olarak faaliyet göstermektedir. Bugüne kadar 30,000 adet tamamlanmış konut projesi ile ‘’inşaat sektörü’ ’nün lokomotifi haline gelen şirket, projelerine her gün yenilerini eklemekte ve gelişmeye devam etmektedir.

OMERD ile yolları 2010 yılında kesişen Ağaoğlu Şirketler Grubu’nda sürdürdüğümüz iş ortaklığı ‘’gayrimenkul’’ alanında kendini göstermektedir. Müşteri İlişkileri Yönetimini tek noktadan kontrol altında tutmak isteyen Ağaoğlu Şirketler Grubu, tercihini Dünya’nın en büyük markalarından biri olan Microsoft’tan yana kullanmıştır.

Microsoft ile sürdürdüğümüz 15 yılı aşkın tecrübe, adaylar arasından OMERD’i ön plana çıkarmış ve Ağaoğlu ve OMERD ortaklığı başlamıştır.

Çözüm

Müşteri İlişkileri Yönetiminde Microsoft Dynamics 365(CRM)’in tercih edilmesiyle birlikte, Konut Satış Yönetimi, Müşteri İlişkileri, Pazarlama Yönetimi, Satış Haritaları, Raporlamalar, Kampanya Yönetimleri gibi iş süreçleri, tek merkezden kontrol edilebilir bir sisteme çevrilmiştir.

Konut Satış Yönetiminde, şirket içerisinde yapılan her türlü rezervasyon, kaparolama işlemleri, ön satış bilgileri gibi iş süreçleri yönetilirken; Müşteri ilişkileri yönetiminde ise müşteri bilgileri kayıt altına alınarak, doğru müşteriye ulaşım gibi önemli faaliyetler sistematik hale getirilmiştir.

Dynamics 365’in ‘’Satış Haritası’’ modülü ise konut tanıtımlarında şirket çalışanların tüm satış işlemlerini tek ekran üzerinden gerçekleştirmesi sağlamış ve böylelikle satış performansları üzerinde gözle görülür bir artış sağlamıştır.