Doa Yapı


Project Description
Doa Yapı

Doa Yapı

Doa Yapı

Eğitim, madencilik, bilişim, ağır sanayi gibi yüksek katma değer sağlayan alanlarda 20’nin üzerinde kurumsal markayı temsil eden ve Doğa Grup bünyesinde yer alan Doa Yapı, inşaat sektörüne yeni bir vizyonla giriş yaparak her geçen gün gelişimine hızla sürdüren şirketlerden biri haline gelmiştir.

Hedef

Satış ve kampanya alanlarında etki alanı geniş, iş akış süreçlerinin tümünde raporlamalar vs. gibi hizmetleri tek elden Online şekilde yönetilebilen bir altyapı sistemine geçmek.

Çözüm

Microsoft Dynamics 365 ve Microsoft Office 365 ile birlikte, kuruma özel  ve ihtiyaçlara cevap verebilen dinamik modüllerin kullanımı sağlandı. Bu modüller sayesinde her an müdahale edilebilir, iş akışının, raporlamalar ve analizler sayesinde tek elden yönetilebilir bir sisteme geçildi.

Kullanılan Modüller

  • Aktivite – Fırsat Yönetimi
  • Satış Yönetimi
  • Sözleşme ve Döküman Yönetimi

Doa Yapı ile sürdürdüğümüz ortaklık günümüzde de devam etmekte. CRM uzun ve yeni gelişmelere açık, her ihtiyaca karşılık verebilen dinamik bir yazılım. Bizler de OMERD Business Solutions olarak genç, dinamik ve uzman ekibimizle tecrübelerimizi ve dostluğumuzu sizlerle paylaşmaya hazırız.