STEP HALI


Project Description

 Step-OMERD Ortaklığı

Türkiye’nin en köklü firmalarından biri olan Şengör Halıcık’ın dünyaya açılan kapısı Step, 1998 yılında İstanbul’da kuruldu. Kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen ve gelişen Step, şuan Milano, Londra, Paris, İstanbul , NewYork gibi metropollerde ve dünyanın çeşitli ülkelerinde faaliyet göstermektedir.

Step Halı’nın OMERD Business Solutions ile yollarının kesişmesi, 2011 yılında gerçekleşti. Microsoft CRM 4.0 ile başlayan süreç, günümüzde kat edilen birçok aşamayla Microsoft Dynamics CRM 2016 8.0 versiyonuna dönüştürüldü.
Şirketin aktivite yönetimi, fırsat yönetimi, sipariş yönetimi gibi alanları Microsoft Dynamics CRM 2016 ile tek elden yönetilen bir iş akış sistemine dönüştürüldü. Aktivite yönetimi başlığı altında, şirketin diğer ülkelerdeki tüm şubelerinde yapılan işlemlerin raporlaması sağlanırken; fırsat yönetimi altında online sipariş, online talep ve teklif gibi müşteri ilişkilerini tek merkezden yönetme imkanı sağlandı.

CRM büyük şirketlerin yönetim mekanizmalarının olmazsa olmazlarından. Bunun yanında projelerin uzun ve zorlu bir süreç olduğu da gözden kaçırılmamalı. Başarılı olarak adlandırılan bütün CRM projelerinin planlama safhası, belli iş süreçlerine ve iç dirençlere karşı güçlü olabilecek şekilde tasarlanır. OMERD olarak tüm bu süreçlerde, bütün deneyimimizle Step Halı’nın yanında olduk.
Step Halı  ile altı senedir sürdürdüğümüz ortaklık günümüzde de devam etmekte. Dediğimiz gibi CRM uzun ve yeni gelişmelere açık, her ihtiyaca karşılık verebilen dinamik bir yazılım. Bizler de genç, dinamik ve uzman ekibimizle  bu tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaya hazırız.