Tahincioğlu Gayrimenkul

Tahincioğlu Gayrimenkul

Project Description

Tahincioğlu Gayrimenkul, tamamlanmış 2 milyon metrekare inşaat alanı ile gayrimenkul sektörünün Türkiye’de lider markalarından biri konumundadır. Tahincioğlu Holding bünyesinde hizmet veren şirket ayrıca Nida İnşaat adı altında, her projede yüklenici görevini üstlenmektedir.

Firmanın sembolü haline gelen projeleri arasında Palladium Tower, Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi ve Rezidans, Palladium Antakya Alışveriş Merkezi, Nidakule Kozyatağı, Nidakule Göztepe, Swissotel Büyük Efes ve Kongre Merkezi gibi dev projeler yer alıyor.

Tahincioğlu Gayrienkul, Microsoft Dynamics 365 Deneyimleri

Hedef

Kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen ve gelişen şirketin temel hedefi, müşteri ilişkileri yönetiminde doğru müşteriye, doğru zamanda, doğru hizmeti ulaştırarak daha fazla müşteriye ve ilgiliye ulaşabilmek.

Çözüm

Microsoft Dynamics 365 CRM ile birlikte şirketin tüm müşteri ilişkileri yönetimi tek elden kontrol edilebilir, profesyonel bir altyapı sistemine geçirildi.  Böylece ede edilen doğru veriler analiz edilerek ve işlenerek daha fazla müşteriye ulaşma imkanı sağlanırken, amaca yönelik geliştirilen modüllerle satış işlemleri kolaylaştırıldı.

Microsoft Dynamics 365 ile şirketin müşteri ilişkilerinde kendini gösteren bazı modüller şu şekilde:

  • Konut Satış Yönetimi
  • Müşteri İlişkileri Yönetimi
  • Pazarlama Yönetimi,
  • Satış Haritaları,
  • Raporlamalar,
  • Kampanya Yönetimleri

Konut Satış Yönetiminde, şirket içerisinde yapılan her türlü rezervasyon, kaparolama işlemleri, ön satış bilgileri gibi iş süreçleri yönetilirken; Müşteri ilişkileri yönetiminde ise müşteri bilgileri kayıt altına alınarak, doğru müşteriye ulaşım gibi önemli faaliyetler sistematik hale getirilmiştir.

Tahincioğlu Gayrimenul ile 2015 yılında başlayan Microsoft Dynamics 365 maceramız günümüzde de devam etmekte. CRM büyük ya da gelişmekte olan şirketlerin yönetim sisteminde devrim niteliğinde değişikler ve çözümler üreten büyük bir yazılım. Bu büyük değişimlere ulaşmak ise zorlu olduğu kadar sabır isteyen bir süreç. Biz, OMERD Business Solutions olarak tüm bu zorlu süreci genç, dinamik ve uzman kadromuzla kolaylaştırmaya hazırız. Müşteri odaklı yaklaşımımızla birlikte her an göreve ve yeni deneyimlere yelken açmaya hazırız.

Project Gallery