Belediyeler için Sosyal Dinleme Çözümü: Microsoft Social Engagement

Social_Eng_Belediyeler

Sosyal Medyadan bulunan gönderiler ile ilgili bir çok hazır analizi görüntüleyebilir, her hangi bir analizin detayına inebilir, gönderileri bu analizler kapsamında filtreleyebilirsiniz?

duyarlilik

Tüm gönderileri ilgili sosyal mecralar özelinde analiz edebilirsiniz? Hangi sosyal mecrada sizin için ne konuşuluyor, hangisinde olumlu, hangisinde olumsuz gönderiler var gibi detay analizlerle hangi mecranın kurumunuz için daha önemli olduğunu görebilir ve mecraların performansını canlı izleyebilirsiniz:

kaynaklar

Bulunan gönderileri, ilgili mecradan alınan konum bilgisi doğrultusunda, çok çeşitli konum analizleri ile izleyebilirsiniz. Hangi ülke/şehir’de daha çok konuşuluyorum, hangisinde olumlu hangisinde olumsuz gibi bir çok analizi kolayca yapabilirsiniz:

konum

 

Analiz edilen gönderilerin kendilerini listeleyebilir, orijinal kaynağını görüntüleyebilir, duyarlılığını düzenleyebilir, otomatik ya da manuel olarak etiketleyebilir, beğenmek, cevaplamak gibi aksiyonlar alabilir, uygun olanları Dynamics 365 (CRM) servis taleplerine gönderebilirsiniz:

gonderiler

Diğer Notlar:

  • İlgili kampanya kapsamında müşterilere 1 adet Dynamics 365 Ent. Customer Services lisansı verilecektir.
  • Bu lisans ile Social Engagement 10.000 post sınırı ile kullanılabilir olacaktır. İstenir ise bu post sınırı ek post lisansı ile arttırılabilir.
  • Dynamics 365 Customer Services lisansı ile Sosyal dinlemenin yanı sıra eski adı ile Dynamics CRM olarak bilinen yapının tüm müşteri servisleri modülü kullanılabilir olacaktır. Bununla ilgili olabilecek ihtiyaçlar için kurumda ayrıca analiz yapılmalıdır.
  • Fiyatlara KDV dahil değildir. Sipariş yıllık ya da aylık olarak sipariş geçilebilir.
  • OMERD, Microsoft lisans fiyatlarında olabilecek değişiklikler sonucu kampanya fiyat ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kurum, sosyal dinleme aboneliği sürdükçe OMERD destek ekibinden destek alabilecektir.
  • Abonelik başlangıcında kuruma özel yarım günlük eğitim planlanacaktır. İstanbul dışı hizmetler uzaktan verilir.
  • Sorularınız için satis@omerd.com adresine e-posta gönderebilirsiniz ya da bize 0216 567 0 568 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Bir Sorum Var!