İzmir Özel Türk Koleji

İzmir Özel Türk Koleji


Project Description

izmir özel türk koleji

1950 yılında İzmir’de kurulan İzmir Özel Türk Koleji, kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin eğitimde önemli lokomotiflerinden biri haline gelmiştir.

Yenilikleri takip etmiş, eğitim ve öğretim kalitesini en üst seviyede tutan;  ülkesinde ve dünyada saygı duyulan bireyler yetiştirmeyi misyon edinen İzmir Özel Türk Koleji, aynı hedeflerle 67. yılında da hizmet vermeye devam ediyor.

Hedef

Kurumla iletişime geçen öğrenci adaylarının, rehberlik ve başarı değerlendirmeleri dahil olmak üzere iletişim bilgilerinin kayıt altında tutulduğu,  aday öğrencilerin verilerinin gerçekleştirilen analizlerle, geri dönüşünün sağlanabileceği tek elden yönetilen bulut altyapı sistemlerine geçmek.

Çözüm

Microsoft Dynamics 365  ile birlikte, kuruma özel  ve ihtiyaçlara cevap verebilen dinamik modüllerin kullanımı sağlandı. Bu modüller sayesinde her an müdahale edilebilir, iş akışının, raporlamalar ve analizler sayesinde tek elden yönetilebilir bir sisteme geçildi.

  • Aday Öğrenci Yönetimi

PDR ve akademik değerlendirme sonuçlarına göre, aday öğrencilerin kayıt altına alınan tüm verileri müdür onayına sunulur. Müdür onayı alan adaylara otomatik olarak bir fırsat oluşur.

  • Fırsat Yönetimi

Aday öğrenci yönetiminden gelen ve onay alan öğrenci adaylarına sunulan fırsatlar bu modülde değerlendirilir.

  • Aktivite Yönetimi
  • Saha Yönetimi

İzmir Özel Türk Kolejleri ile sürdürdüğümüz ortaklık günümüzde de devam etmekte. CRM uzun ve yeni gelişmelere açık, her ihtiyaca karşılık verebilen dinamik bir yazılım. Bizler de OMERD Business Solutions olarak genç, dinamik ve uzman ekibimizle tecrübelerimizi ve dostluğumuzu sizlerle paylaşmaya hazırız.