DOĞA OKULLARI

DOĞA OKULLARI


Project Description

kays (2)

2002 yılında kurulan Doğa Kolejleri, kurulduğu günden bu yana kalitesini ve gücünü arttırmakta ve Türkiye’nin eğitim gücünü en yüksek noktalara çıkarmayı hedefleyen bir kurum haline gelmiştir.

Türkiye’de 106 noktada eğitim hizmeti veren Doğa Kolejleri, teknolojik altyapısı ve bilime verdiği önem ile geleceğin Türkiye’sine yön veren en güçlü eğitim kurumlardan biridir.

Doğa Kolejleri Microsoft Dynamics 365 Deneyimleri

Hedef

Doğa Kolejinin ayrıcalıklı eğitimini çok daha fazla kampüsle tüm Türkiye’ye ulaştırmak, güçlü ve Türkiye’nin geleceğini aydınlatacak bireyler yetiştirmek. Çok sayıda veliye ulaşıp Doğa Kolejinin ayrıcalıklarıyla tanışmalarını sağlamak.

Çözüm

2014 yılında Microsoft Dynamics ile tanışan Doğa Kolejleri, müşteri ilişkileri yönetiminde bulunan tüm iş akışlarını bu yazılımla yönetmektedir.

  • Çağrı Merkezi Yönetimi: Bu modülle birlikte, çağrı merkezi ile iletişime geçen tüm velilerin verileri sistemli bir şekilde kayıt altına alınmıştır. Böylece Doğa Kolejlerinin ayrıcalıklı eğitim modeli daha fazla veliye ulaşma şansı yakalamıştır.
  • Fırsat Yönetimi: Bu modül ise Doğa Kolejleri ile irtibata geçen tüm velilerin kampanya fırsatlardan haberdar olması sağlanmıştır.
  • Aktivite Yönetimi
  • Saha yönetimi

 

Doğa Kolejleri sürdürdüğümüz ortaklık günümüzde de devam etmekte. CRM uzun ve yeni gelişmelere açık, her ihtiyaca karşılık verebilen dinamik bir yazılım. Bizler de OMERD Business Solutions olarak genç, dinamik ve uzman ekibimizle tecrübelerimizi ve dostluğumuzu sizlerle paylaşmaya hazırız.