Timaş Yayınları

Timaş Yayınları

Project Description

Yayın hayatına 1982 yılında başlayan Timaş Yayınevleri, kurulduğu günden bu yana mottosu olan; ‘’uluslararası düzeyde yayınevi olma’’ hedefine hızla ulaşmayı başarmış, köklü bir kurum haline gelmiştir.

Sayısı milyonlara ulaşan okuyucu kitlesiyle, yayıncılık sektörünün öncü firmalarından biri olan Timaş Yayınevleri, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen yazarları ile uluslararası ölçekte takip edilen yayınlara sahip.

2000 yılından itibaren uluslararası alanda hizmet vermeye başlayan Timaş Yayınları şu an; İngiltere, Hollanda, Almanya, Rusya, Malezya, Endonezya, Azerbaycan, Bosna Hersek, Arnavutluk, Mısır, Suriye, Fas, Filipinler, Pakistan gibi ülkelerde hizmet vermektedir.

Timaş Yayınevleri Microsoft Dynamics 365 Deneyimleri

HEDEF

Yayınevinin ana iş akış süreçlerini ve müşteri ilişkileri yönetimini tek elden yönetilebilir bir platforma taşıyarak, tüm süreçleri izlenebilir ve kontrol edilebilir hale getirmek.

ÇÖZÜM

Microsoft Dynamics 365 kullanarak her türlü ihtiyaca cevap verebilen, çözüm odaklı ve amaca hizmet eden bir yazılıma geçiş sağlandı. Böylece şirketin iş akış süreçleri ve müşteri ilişkileri yönetimi artık Microsoft Dynamics 365 ile yönetiliyor. Şirketin Microsoft Dynamics 365 ile geliştirdiği modüllerden bazılarını şu şekilde özetleyebiliriz.

  • Editoryal Modül
  • Satın Alma İşlemleri
  • Kitap Üretimi
  • Baskı
  • B2B ve B2C
  • Satış Modülü
  • Logo Entegrasyonu
  • Dosya Yönetimi Sistemi

 

Timaş Yayınevleri ile 2013 yılında başlayan Microsoft Dynamics 365 maceramız günümüzde de devam etmekte. CRM büyük ya da gelişmekte olan şirketlerin yönetim sisteminde devrim niteliğinde değişikler ve çözümler üreten büyük bir yazılım. Bu büyük değişimlere ulaşmak ise zorlu olduğu kadar sabır isteyen bir süreç. Biz, OMERD Business Solutions olarak tüm bu zorlu süreci genç, dinamik ve uzman kadromuzla kolaylaştırmaya hazırız. Müşteri odaklı yaklaşımımızla birlikte her an göreve ve yeni deneyimlere yelken açmaya hazırız.

Project Gallery