GODIVA


Project Description

godiva-fw

 

Dünya’nın en prestijli çikolata firmalarından biri olan Godiva, 1926 yılında Belçika’da kuruldu. Köklü geçmişiyle dünyanın çeşitli ülkelerinde müşterilerine hizmet veren Godiva, müşteri ilişkileri yönetiminde 6 yıldır Microsoft ve OMERD ile çalışıyor.

Godiva ile sürdürdüğümüz iş ortaklığının 6. yılında, başarılı bir CRM projesine ulaşmanın gururu içerisindeyiz. Godiva ile 2011 yılında başladığımız bu macera, şu an birçok alanda kendini gösteren büyük bir hizmete dönüşmüş bulunmakta.

Şirketin Müşteri İlişkileri Yönetimi, Microsoft Dynamics 365 (CRM) sayesinde artık tek elden kontrol altında tutulmaktadır. Online Satış dahil olmak üzere, şirketin tüm Sevkiyat İşlemleri(kargolama), Kurumsal sipariş, Teklif Değerlendirmeleri, Netsis, ‘’I Care Entegrasyonu, Stok İşlemleri gibi iş süreçlerini kontrol altında tutan Microsoft Dynamics 365, dinamik yapısıyla bunların dışında her türlü ihtiyaca cevap verebilen bir yapıya dönüştürüldü.

Şirket, Microsoft Dynamics 365 (CRM) sayesinde her türlü kriz anında 24 saat müdahale imkânı sağlayan Bulut Altyapısına geçerek, yönetim anında oluşabilecek negatif durumlarda karşı kendisini güvence altına aldı.

Dediğimiz gibi, CRM büyük şirketlerin yönetim mekanizmalarının olmazsa olmazlarından. Bunun yanında projelerin uzun ve zorlu bir süreç olduğu da gözden kaçırılmamalı. Başarılı olarak adlandırılan bütün CRM projelerinin planlama safhası, belli iş süreçlerine ve iç dirençlere karşı güçlü olabilecek şekilde tasarlanır. OMERD olarak tüm bu süreçlerde, bütün deneyimimizle Godiva’nın yanında olduk.

Godiva ile altı senedir sürdürdüğümüz iş birliği günümüzde de devam etmekte. CRM uzun ve yeni gelişmelere açık, her ihtiyaca karşılık verebilen dinamik bir yazılım. Bizlerde genç, dinamik ve uzman ekibimizle tüm bu dinamizmi sizlerle paylaşmaya hazırız.