Microsoft Dynamics 365, Project Service Automation

Microsoft Dynamics 365, Project Service Automation

Microsoft Dynamics 365 ile Projelerinizden Maximum Düzeyde Yararlanın!

Project Service Automation

Microsoft Dynamics 365 Proje Yöneticisi

Microsoft Dynamics 365, Project Service Automation kullanımıyla proje tabanlı şirket yönetiminizi daha üretken ve verimli olarak idare edin. Dynamics 365 for Project Service Automation, projelerinizi başarılı olarak yürütmenize ve müşterilerinizin beklentilerini karşılamaya yardımcı olur.

Size Yarar Sağlayacak İlişkiler Geliştirin!

Akıllı uygulamalarla partnerlerinizin gereksinimlerini karşılayarak onların güvenlerini kazanın ve uzun süreli iş ortaklığı kurun.

  • İlişkilerinizi doğru analizlerle başlatmak için nokta atışı tahminler sunun.
  • Ortak çalışmaya dayalı planlama uygulamalarını kullanarak güvenilen bir iş ortağı olun.
  • İsabetli bir zamanlamayla,  bütçesi iyi analiz edilmiş projeler için yinelenebilir bir hizmet modeli kullanın.

toplulukÇalışanlarınızın Verimliliğini Yükseltin!

  • Çalışanlarınızı ve onların işlerini kontrol  ve takip ederek gider extra iş yükünden kurtulun ve gider  oranlarınızı azaltın.
  • Ekiplerinizin verimliliğini yükseltmek için onlara toplu faaliyet uygulamaları sağlayın.
  • Eğitim uygulamalarıyla onlara eğitimler sağlayın.

gsdBüyümek için Yenilik Sunun!

Her türlü değişkene hazırlanmak, güçlü rekabet edebilmek ve gelirinizi arttırarak gelişmek için, ihtiyacınız olan doğru analizleri ve verileri elde etmek adına çözümümüze güvenin.

  • Şirketinizin tümünde açık şirket geliştirme öncelikleri belirleyin.
  • Birden fazla uygulamayı yönetmek için güncel zamanlı ölçüm kullanarak dinamik kalın.
  • Power BI ve Excel raporlarından faydalanarak hızlı karar verin.
Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365 Proje Yöneticisi Panelleri

Çözüm Satışı

Şirket geliştirme ekibinize her görüşmeyi faydalı ve yaratıcı kılmalarını sağlayan pazarlama gücü otomasyon hizmetlerine ve sosyal analizlere ulaşacakları özel ve tek bir ortam sağlayın.  Çalışanlarınız,  müşteri merkezli yaklaşıma sahip araçlar üzerinden takip ve teklif gibi konularda birlikte çalışabilirler.

proje planlama

Microsoft Dynamics 365 Proje Yöneticisi Çözüm Satışı Verileri

Proje Planlama

Satış ve proje yöneticilerinizin, ekranlardan faydalanarak öngörüler için ortak çalışmalarını kolaylaştırın. Bu uygulama profesyonel hizmet otomasyonu için planlamalarınızı, öngörü safhasından tamamlanmaya kadar geliştirmek üzere, Microsoft Project’in planlama ve yönetim gücünü de kullanır.

Microsoft Dynamics 365 Proje Yöneticisi

Microsoft Dynamics 365 Proje Yöneticisi Planlama Ekranları

Kaynak Planlama

Yöneticilerinizin yeteneklerine, vizyonlarına ve ilgi alanlarına hakim olarak, projelere doğru danışmanları atamaları konusunda yardımcı araçları kullanarak kaynak planlamalarına yardımcı olun.. Dolayısıyla project service, costumer service ve field service kaynaklarınızı en iyi şekilde kullanarak danışmanlarınızın iş memnuniyetini yükseltin.

Mobil üretkenlik

Microsoft Dynamics 365 Proje Yöneticisi Mobil

Mobil Üretkenlik

Çalışanlarınızın  iOS, Android ve Windows için güçlü ve kolay kullanımlı mobil araçlara erişimi sağlayın. Bu araçlarla ekip üyelerine daha fazla üretkenlik için istedikleri zaman, istedikleri yerde Office 365 kullanmalarını sağlayın. Böylece çalışanlarınız  projeleri seçebilir, becerileri güncelleştirebilir, planlamaları yönetebilir, süre ve harcamaları kayıt altına alabilir ve birlikte çalışabilirler.

zaman-giderler

Microsoft Dynamics 365 Proje Yöneticisi Zamanlama Planları

Zaman + Harcamalar

Çalışanlarınız için zaman ve masraf yönetimini kolaylaştırın. Bilgi alış-verişi, bu bilgileri müşterilerle paylaşma, onaylama ve projenin güncelleştirme işlemlerini masaüstü, web ve mobil araçlarıyla kontrol altına almak daha kolaydır. Yapılandırılabilir iş akışları bu görevlerin her adımda sorunsuz ilerlediğinden emin olmanızı sağlar.

Faturalandırma işlemleri

Microsoft Dynamics 365 Proje Yöneticisi Faturalandırma Ekranları

Faturalandırma İşlemleri

Proje yöneticilerinize tüm iş maliyetlerini kontrol edebilecekleri, bu maliyetlerden bazı kalemleri geçersiz kılabilecekleri ve onaylayabilecekleri tek bir platform sağlayın. Yöneticileriniz ,müşterilere kesmiş olduğunuz faturalarınızı e-posta ve web üzerinden oluşturabilir, onaylayabilir ve dağıtabilirler. Uygulamamız mali sistemlerinizle entegre şekilde çalıştığı için  uyumluluğu yakalar ve mali yönetiminizi kolaylaştırır.

Share this post