OMERD İngiltere Şubesi Mawens’ ten Microsoft AppSource’ da İki Ürün!

OMERD İngiltere Şubesi Mawens’ ten Microsoft AppSource’ da İki Ürün!

Omerd’in İngiltere markası olarak faaliyetini sürdüren Mawens, Dynamics ürün ailesine ait Microsoft tarafından test edilip onaylanmış ürünlerin yer aldığı AppSource’da https://appsource.microsoft.com/en-us’ta, 2 ürünüyle yer aldı. Üstelik bu ürünler tamamen ücretsiz.

Microsoft MVP Barış Kanlıca

Microsoft MVP Barış Kanlıca

Business Solutions alanında MVP(En Değerli Uzman) ödülünü elinde bulunduran tek Türk olan ve İngiltere operasyonlarının başında bulunan Barış Kanlıca  konuyla ilgili şunları söyledi: https://mvp.microsoft.com/en-us/PublicProfile/5001870?fullName=Baris%20%20KANLICA

“Markalarımızla kurulduğumuz günden bugüne Dynamics ürün ailesinden vazgeçmeyerek sürekli bu alanda en tepede olmak için çalıştık. Dynamics CRM 1.2 versiyonundan beri projeler yapmaktayız.

Microsoft’tan sonra ilk Dynamics CRM eğitimlerini bizler vererek sektöre yeni yüzler kazandırmaya çalıştık ve hala eğitimlerimiz belli aralıklarla devam etmekte. O zamanlar Dynamics 4.0 versiyonu yeni çıkmıştı.

Microsoft’la birlikte  bilgisayar mühendisliği öğrencilerine 2 dönem boyunca Dynamics CRM dersi verdik. Edirne’den Elazığ’a kadar birçok üniversiteyi gezdik ve günlük eğitimler\seminerler verdik.

Yurtiçi ve yurtdışında yaptığımız seminerlerle\konuşmalarla hem eğitim verdik hem de Dynamics CRM ürününü tanıttık. Ayrıca sayıyız webcast ve video ile online olarak da bunların erişilebilir olmasını sağladık.

Mawens AppSource

Mawens AppSource

CRM Saturday ismiyle kurduğumuz grupla birlikte hem Türkiye’de hem de dünyada Londra’dan Sydney’e kadar birçok ülke ve şehirde bu alanda öncü isimlerle etkinliklerimiz devam etmektedir.

Github’da kendi kod geliştirme framework’ümüzü kodlarıyla beraber yayınlamaktayız. XRM Toolbox içerisinde de yine ücretsiz pluginlerimiz yer almakta.

Şimdi ise ücretsiz olarak 2 ürünü sizin hizmetinize sunmuş bulunmaktayız. Microsoft’taki uzmanlarca test edilen ve onaylanan ürünlerimiz Dynamics CRM içerisindeki workflow (iş akışı) mimarisini daha verimli kullanmanızı sağlayacak yeni özellikler içermekte. Böylece iş akışlarının grafiksel arabirimini kullanarak kod yazmaya gerek kalmadan bazı işlevleri yerine getirebilirsiniz.

Biz hiçbir zaman için öğrendiklerimizi paylaşmaktan korkmadık ve elimizden geldiğince de yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Sloganımız ‘mutu çalışanlar, mutlu müşteriler…

Uygulamamıza Ulaşmak İçin Üzerine Tıklayın:

Mawens Auto Number Workflow Tool
 
Mawens Workflow Helper Tool

 

Share this post