OMERD Mayıs Bülteni!

OMERD Mayıs Bülteni!

 

Nerede O Eski…
Tabi ki bizler de burada  ”Ah üstadım…” ile başlayan ve eski Ramazanlara dair bitmek tükenmek bilmeyen geyikleri doyasıya kaleme almak isterdik fakat sizleri sıkmak istemiyoruz.Biliyoruz; okumazsınız.
Bunun yerine  OMERD’in uzman Diyetisyen ekibinin sizler için hazırladığı Sağlıklı Ramazan için gereken beslenme tiyolarını sizlerle paylaşıyoruz:
Günlük kaybedilen sıvı miktarını orucunuzu açarken içeceğiniz 10-15 bardak su ile karşılayabilirsiniz. Hemen ardından ise hiç ara sıcaklarla vakit kaybetmeden Adana, Urfa, İskender,  Kuzu Çevirme, Lahmacun ve Pide’den oluşan karışık kebap tabağınızı afiyet ile yiyebilirsiniz.
Yemek sonrası için ise yiyeceğiniz 1-2 tepsi güllaç (tercihinize göre 4 tepsi baklava) ile günlük şeker ihtiyacınızı karşılamayı unutmayın!
Bizi dinleyin; sağlıklı kalın!
OMERD Gastronomi Departmanı İyi Ramazanlar Diler!

Yeni Haberlerimiz Var!

Dynamics 365 Dünyasının Yeni Üyesi

ASTAY  OMERD’in Gayrimenkul Müşterileri arasına katıldı! 
2004 yılında kurulan ve gerçekleştirdiği projelerle  gayrimenkul sektöründe adından söz ettiren Astay, artık Microsoft Dynamics 365 Kullanacak!
Projede ASTAY, OMERD’in gayrimenkul sektörü için özel olarak geliştirdiği ”Satış Modülününde yer aldığı ”Gayrimenkul CRM Platformunun tüm modüllerini kullanmayı hedefliyor.
Yaklaşık 3 aylık bir sürede, projenin temel modüllerinin hayata geçirilmesi düşünülüyor.

Bakım Anlaşması Haberleri

TEKYAZ
CAD / CAM yazılımları ya da SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron deyince ilk akla gelen,  bu yazılımların Türkiye Dağıtımcısı ve 365 CRM’i en etkin kullanan müşterilerimizden Teknolojik Yazılımlar firması   yıllık bakım anlaşmasını yenileyerek CRM yolculuğunun uzun ve sapa yollarında işortağı Omerd ile tam gaz yol almaya devam ediyor. Teşekkürler TEKYAZ elimizi hiç bırakmamanız ümidiyle.
Zero Density

Gerçekçi 3 Boyutlu Sanal Stüdyo çözümleri ve arttırılmış gerçeklik platform çözümleri sunan bir de bunun üstüne geçtiğimiz aylarda çalışma merkezini İstanbul’dan İzmir’e alıp hepimizi kıskandıran Zero Density yapılan başarılı CRM projesini ana hatları ile bitirip hiç beklemeden Yıllık bakım anlaşması ile CRM geliştirmelerine devam ediyor. Yaz aylarında özellikle Cuma günleri öğleden sonra sık sık toplantı yapmak umuduyla, kendilerine çok teşekkür ediyoruz.
Omsan Lojistik
Bir OYAK şirketi ve lojistik sektörünün liderlerinden Omsan Lojistik ile yıllardır sürdürdüğümüz birlikteliğimizi yıllık bakım anlaşması yenilemesi ile tekrar tazeledik.  Dynamics 365 CRM’i  Satış Gücü otomasyonu olarak çok etkin olarak kullanan Omsan Lojistik’e çok teşekkürler.
 
 

ÇOK YAKINDA!

 

Müşterilerinizin satış ofisine gelmesini beklemeyin, Sosyal Medyayı dinleyin.
Dünyadaki tüketicilerin %60’ı bir satıcı ya da kurumla görüşmeden evvel satınalma kararlarını veriyor. Microsoft Social Engagement ile satış fırsatlarınızı, rakiplerinizi, kampanyalarınızın sosyal etkilerini ve ürün/hizmetleriniz ile ilgili duyarlılık analizlerini CRM yazılımınız ile entegre yapın.
Gayrimenkul konut satışı yapan firmalara özel Sosyal dinleme çözümü kampanyamız yakında sizlerle. Bizi  Linkedin/Youtube kanallarımızdan takip edin.DETAYLAR ÇOK YAKINDA SİZLERLE!

Dynamics 365 Sales SMB Offer Fırsatları
Dynamics 365 Sales lisansında haziran ayında yeni fırsatlar sizleri bekliyor. Bu ay içinde Dynamics 365 satış kullanıcı lisansını %60 indirimle ve isterseniz yıllık olarak da alabileceksiniz.  Kampanya kapsamında bir firma en fazla 25 adet Satış kullanıcı lisansı alabilecektir. Lisans ihtiyaçlarınız için lütfen bizi arayınız.

İnşaat / Gayrimenkul satış sektöründe kimler kazanıyor?

En kaliteli malzeme, en teknolojik proje, en merkezi lokasyon, en doğa ile iç içe yaşam alanı, en karlı yatırım, marka imajı en iyi firma, en başarılı tasarım…

Çok reklam yapmak, sosyal medyada her yerden var olmak, sosyal sorumluluk projelerinde yer almak yetiyor mu?

Grup firmamız Color Research’ün Kurucu ortağı Emre Hereke’nin blog yazını okuyun.

Blog

Microsoft Dynamics 365 Düyası’nın tüm bilinmeyenleri OMERD Sosyal Medya Hesaplarında!
Her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz web seminerleri, Dynamics 365 ile ilgili son gelişmeler, haberler ve eğitim videolarının yer aldığı eğlenceli Facebook sayfamızı takip edin:
OMERD Facebook Sayfası için Tıklayın!

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Garanti Bankasısponsorluğunda gerçekleştirilen İstanbul Caz Festivali, bu yıl 25.yaşını kutluyor. İstanbul Caz Festivali, bu yıl, 26 Haziran – 17 Temmuz 2018 tarihleri arasında yıldız isimlerden yeni keşiflere 250’yi aşkın yerli ve yabancı sanatçıyı İstanbul’un 27 farklı mekânında ağırlayacak.
Festival Programına Buradan Ulaşabilirsiniz 

 

 

This email was sent to *|EMAIL|*

why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences

*|LIST:ADDRESSLINE|**|REWARDS|*

 

Share this post