”Pazarlamada Dijital Dönüşüm” Etkinlik Detayları

”Pazarlamada Dijital Dönüşüm” Etkinlik Detayları

Dynamics 365 ile Dönüşüm Muhteşem Olacak!

CRM Dünyası Kaynıyor, Dijital Pazarlama, Büyük Veri, Sosyal Medya, CEM, ve Dijital Dönüşümü Uzmanları ile Konuşuyoruz!
Etkinliğimize katılan misafirlerimiz için düzenleyeceğimiz çekilişte:
JBL T450BT Bluetooth Kulaklık
Thule Apple MacBook Çantası
D&R’dan 250 TL Değerinde Hediye Kartı kazanabilirsiniz!
Ayrıca etkinlik sonunda anket formumuzu dolduran her katılımcımız için sürpriz bir hediye de sizlerin olacak!

Etkinliğimize Katılım Sınırlıdır, Hemen Kayıt Yaptırmayı Unutmayın! 
Aşağıdaki linke tıklayarak siz de etkinliğimizdeki yerinizi alın!
http://www.omerd.com/pazarlamada-dijital-donusum-etkinligi…/

Etkinlik Detayları

Konuşmacılar:

Uğur Özmen

1981 yılında ODTÜ İşletmecilik’ten mezun oldu. Price Waterhouse Consultancy’de iş hayatına başladı. Hizmet sektöründe (danışmanlık, deniz acenteliği, eğitim, leasing, bireysel bankacılık) 30 yıldan uzun süre çalıştı.

Bireysel bankacılık’da bir çok “Türkiye’de ilk defa” diye anılan projeleri hazırladı ve yönetti.

Yönettiği CRM projeleri ile uluslararası başarı öyküleri yarattı.

Hali hazırda www.uzaktanCRMegitimi.com ile CRM konusunda en kapsamlı Türkçe içeriği sağlıyor.

2008’den beri birçok pazarlama blogger’ı tarafından www.ugurozmen.com “Mutlaka okunması gereken 10 Türk pazarlama yazarı” arasında gösteriliyor.

Gerek KOBİ’lere, gerekse büyük şirketlere CRM, sadakat programları, verilerin kullanımı, segmentasyon ve dijital dönüşüm konularında danışmanlık; bazı internet girişimlerine mentor’luk yapmakta ve 16 yıldan beri, Bilgi Üniversitesi MBA programında CRM dersi vermektedir.

“Dijitopya – Dijital Dönüşüm Yolculuk Rehberi” isimli kitabın yazarları arasındadır; Dijital Dönüşüm Derneği’nin Kurucu Yönetim Kurulu üyesidir.

Konuşma İçeriği:

Big Data ve Pazarlama

Bugünlerde bazı pazarlamacıların “Şimdi Big data değil Big Questions önemli” (Artık büyük veri değil büyük sorular önemli) dediğini okuyoruz. Aslında burada yanlış olan kelimeler “şimdi” ve “artık”…

Veriye dayalı düşünmenin en önemli noktası, zaten ilk günden beri doğru soruyu sorarak başlamaktı. “Doğru soruyu sorarsanız, veriler size tüm gerçeği anlatır” diyorduk.

Bu konuşmada, doğru soruların neler olabileceği ve doğru sorunun sadece veriye dayalı düşünme değil, dijital dönüşümde de ne kadar önemli olduğu aktarılacak.

Erdem ÖZŞEN

1983 yılında Manisa’da doğan Erdem ÖZŞEN, Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İktisat bölümünden 2005 yılında mezun olmuştur.

İlk iş yeri Netsis yazılım firmasında 5 yıl çalışmış, ERP, CRM ve İnsan Kaynakları yazılımlarının ağırlıklı kanal ve belirli büyüklükteki kurumsal düzeyde satış & müşteri ilişkileri yöneticiliği görevlerini yerine getirmiştir.

Pazar geliştirme ve satış hedeflerinin aşımı noktasında yeni çözüm ortağı kazanımına, mevcut çözüm ortağı ve iş ortaklıklarının geliştirilmesine dönük aksiyonlarla Ege ve Marmara bölgelerinde önemli başarılara imza atmıştır.

2010 yılında Yönetim Bilişim Sistemleri Yüksek lisans programını “İş yazılımları sektöründe CRM Projesi’’ başlığındaki tezinde Dr. Uğur Özmen ile çalışarak tamamlayan Erdem ÖZŞEN, Türkiye’nin CRM konusundaki uygulamaya dönük ilk yüksek lisans tezlerinden birinin sahibi olmuştur.

2011 yılından bu yana özellikle CRM Teknolojilerinin hayata geçişi, Segmentasyon, Müşteri Odaklı Satış &Pazarlama dönüşüm projelerinde eğitmen ve danışman olarak etkin roller üstlenmektedir.

2014 yılından bu yana Müşteri Deneyim Merkezi markası altında Müşteri Deneyimi konusunda bir çok projede eğitmen ve danışman rollerinde aktif rol almıştır.

Konuşma İçeriği:

  • Müşteri deneyimi hakkında temel kavramlar ile farkındalık oluşturma ve tazelenme
  • Pratik örnekler ile hayata nasıl geçirilebileceğine dair ip uçları
  • Dijital ve Verinin Müşteri Deneyiminin alt bileşenleri, araçları olduğu ve amaç haline gelmemesi gerektiği gerçeği

Serkan Esen

1977 yılında Bursa’da doğdu. Lisans eğitimini 2000 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladı. 2002 yılında Bursa’da İletişim Grup bünyesinde Yazılım Satış kariyerine başladı. 2008 yılında İstanbul’a taşınıp Turcom Teknoloji’de Yazılım Satış Müdürü olarak kariyerine devam etti.  2015-2016 Yıllarında COMPAREX Türkiye’de Satış Müdürlüğü yaptı.

MRP2, ERP, CRM, Loyalty, Mobil Saha Uygulamaları, Doküman Yönetim Sistemleri, Personel, Araç, Filo Takip Çözümleri, Microsoft ve IBM İş Yazılımları, Telemetry/IOT/Ortam Kontrol Sistemi Çözümleri, IT Management (ITIL, Cobit, Envanter, Network, Uygulama, Konfigürasyon ve Servis Yönetim), Güvenlik, Internet Yönetim, Loglama, Filtre Çözümleri, Linux Altyapı Çözümleri, Özel Yazılım Çözümleri  konularında çok sayıda yazılım projesinin satış ve proje yönetimi süreçlerini yönetti ve başarı hikayelerine ortak oldu.

Temmuz 2016’dan itibaren OMERD Businesss Solutions’da Satış ve İş Geliştirme Müdürü olarak ekip ile birlikte oluşturdukları Yeni Nesil İş Çözümlerini tüm dünyaya anlatmaktadırlar.

Konuşma İçeriği:

  • Dynamics 365 CRM’in yenilenen yapısı.
  • Dynamics’in yeni modülü Marketing ve temel özellikleri.
  • Linkedin ilişkisel satış modeli.
  • Dynamics 365 Social Engagement ile Sosyal Dinleme örnekleri.

 

Share this post