OMERD Eylül Bülteni: ”Elveda Yaz…”

OMERD Eylül Bülteni: ”Elveda Yaz…”

 

 

Seneye Daha Güzel Yerlerde Daha Güzel Tatiller için; Deniz Kum ve Güneş Aşkına, Şimdi Çalışma Zamanı !

Yeni Haberlerimiz Var!

Omerd’in İngiltere markası olarak faaliyetini sürdüren Mawens, Dynamics ürün ailesine ait olan ve Microsoft tarafından test edilip onaylanmış ürünlerin yer aldığı AppSource’da, 2 ürünüyle yer aldı. Üstelik bu ürünler tamamen ücretsiz.
Microsoft’taki uzmanlarca test edilen ve onaylanan ürünlerimiz Dynamics CRM içerisindeki workflow (iş akışı) mimarisini daha verimli kullanmanızı sağlayacak yeni özellikler içermekte. Böylece iş akışlarının grafiksel arabirimini kullanarak kod yazmaya gerek kalmadan bazı işlevleri yerine getirebilirsiniz.
Haberin devamı ve uygulamalara ulaşabilmek için:
http://www.omerd.com/omerd-ingiltere-subesi-mawens-ten-microsoft-appsource-da-iki-urun/

OMERD Ailesinin Yeni Üyeleri

Gerçek zamanlı kompozisyon araçları ve kendi anahtarlama teknoljisiyle 3D Virtual Studio ve ”Reality” hizmetleri sunan Zero Density, Microsoft Dynamics 365 için OMERD ile el sıkıştı!

Zero Density, gelişmiş gerçek zamanlı kompozisyon araçlarıyla ve kendi anahtarlama teknolojisiyle, gerçek zamanlı foto, gerçekçi 3D Virtual Studio ve Artırılmış Gerçeklik çözümü sunan uluslararası bir firma.  Veri tabanlı grafikler de dahil olmak üzere her türlü sanal stüdyo ve artırılmış gerçeklik üretim iş akışları için çözümler sağlayan firma, ”Reality” adını verdikleri sistemle müşterilerine güçlü bir entegre aracı sunuyor. “Reality”,  gerçek zamanlı 3D Virtual Studio oluşturma için Unreal Engine 4 kullanıyor.

1993 yılından itibaren Türkiye Bilişim Sektörü’nün ağ ve iletişim çözümleri alanında hizmet veren VİTEL, müşteri ilişkilerini artık Bulut ortamında Microsoft Dynamics 365 ile yönetecek.

20 yılı aşkın süredir, Türkiye’de ve yurt dışında (İngiltere, Türki Cumhuriyetler, KKTC) 3000’in üzerinde firmanın bilgi ağlarını kuran, bakım ve destek hizmetlerini yürüten ve danışmanlık hizmetleri veren Vitel, Uluslararası tecrübeye sahip dev bir şirket.

Caribou Coffe Başarı Hikayesi ve OMERD Kamu Spotumuz Yayında!

 

Soyak Holding ile başladığımız serimizde, müşterilerimize OMERD’i soruyor ve onlardan bizimle ilgili bazı cevaplar alıyoruz. Serimizin bu bölümünde Caribou Coffee Bilgi İşlem Müdürü Gürkan Deveci, Microsoft Dynamics 365 Bulut kazanımlarını ve OMERD ile yaşadıklarıi iş ortaklığı deneyimlerini sizler için anlattı. İzlemek için üzerine tıklayın.
 

OMERD Ailesi İftiharla Sunar…. İlk OMERD Kamu Spotumuzu Yayınladık!
Biz tatil yapmayın demiyoruz… Hobi olarak yine yapın! Fakat her tatilin bir sonu olduğunu da unutmayın.
Tatil Dönüşü Pişmanlıkları adlı eğlenceli kamu potumuzu izlemek için lütfen üzerine tıklayın!
 

Geçtiğimiz ay, Skype Kurumsal üzerinden Satış Müdürümüz Serkan Esen’in düzenlediği Microsoft Dynamics 365, Social Engagement Webcast yayınımızın tamamı, kaçıranlar için Youtube’da sayfamızda!
Videoya üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eylül Filmi!

Yönetmen: Tony Gatlif
Oyuncular: Daphne Patakia, Simon Abkarian, Maryne Cayon, Kimon Kouris
Ayrıntılar: Fransa, Yunanistan, Türkiye / 2017 DCP / Renkli / 97’

Çingene dünyasını müzik yoluyla en iyi yansıtan yönetmen Tony Gatlif bu kez rembetikonun içli tınıları öncülüğünde İstanbul’dan Yunanistan’a uzanan müzikal bir yolculuğu anlatıyor. Filme adını veren Djam, yedek parça satın almak için Yunanistan’dan İstanbul’a gelen genç bir kadındır. Djam, insani yardım gönüllüsü olarak çalışan, parasız ve kimsesiz 18 yaşındaki Avril’i kanatlarının altına alır ve birlikte İstanbul’dan Midilli adasına doğru umut ve müzikle dolu bir yolculuğa çıkarlar. Djam’in müzikleri için Cümbüş Cemaat’ten Cem Köklükaya, Baba Zula’dan Melike Şahin, Dalganabak’tan Ozan Tura, Ozan Çoban, Onur Yusufoğlu, Burhan Hasdemir ile Yunan müzisyenler işbirliği yaptı.
Filmi, Filmekimi Film Festivali Kapsamında İzleyebilirsiniz.

Share this post