OMERD Ocak Bülteni!

OMERD Ocak Bülteni!

 

 

Motivasyon Durumları!
2018’in ilk bülteninde yine karşınızda olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz!  Günler, haftalar, aylar, çeyrekler geride kaldı. 61 Milyon TL’lik büyük ikramiye ise çeyrek bilete çıktı. Eğer elinizde bu biletlerden biri yoksa 2018’de yeni iş planları ve yıllık hedeflerle baş başasınız demektir. Tüm bu planlar ve hedefler için ihtiyacımız olan tek şey ise motivasyon. David Thomas Amcanın da dediği gibi;
Ne kadar çok çalışırsanız, o kadar çok talihli olursunuz.
Herkese bol şanslar!

OMERD İftiharla Sunar:

1 Dakikada Dynamics 365 Video Serisi!

 

2018’de Yepyeni bir video serisiyle karşınızdayız! Dynamics 365 Dünyası 1 dakikaya sığar mı? Biz sığdırdık! CRM ile ilgili merak edilen tüm soruları, her hafta birer dakikalık videolarımızla  OMERD’e has bir üslupla cevaplıyoruz! Serimizi takip etmek için Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın!
Tanıtım videomuzu izlemek için lütfen görsele tıklayın!

Dynamics 365 Dünyasının Yeni Üyeleri

Kültür Universitesi Microsoft Dynamics CRM projesi için OMERD ile el sıkıştı.

Ülkemizin en eski özel öğretim kurumlarından biri olan ve 57 yıllık deneyimi ile parlak bir geçmişe sahip Kültür Koleji Vakfı (KEV) tarafından 1997 yılında kurulan İstanbul Kültür Üniversitesi artık Microsoft Dynamics 365 ile yönetilecek!
Analiz çalışmaları başlayan projenin birinci fazının üç içerisinde tamamlanması planlanıyor.

OMERD, Gayrimenkul Sektöründe Hızla Genişlemeye Devam Ediyor!

İnşaat sektörüne özel olarak Dynamics 365 CRM üzerinde tasarladığımız gayrimenkul CRM platformunun kullanıcıları arasına; Vadistanbul, Capasity, Flyinn gibi çok konuşulan projelerle adından sözettiren Keleşoğlu İnşaat da katıldı.

Proje, Dynamics 365’in iki yapı taşı olan CRM ve ERP (AX)’nin bir arada yürüyeceği ve tüm kurumun dijitalleşeceği bir süreç olarak ele alınıyor.

OMERD ATİAD Bilişim Günleri için Almanya’da!

Omerd Almanya şubesi yeni etkinliği ile Avrupalı müşterilerinin karşısında.

Türkiyede KVKK (Kişisel verileri koruma kanunu) Avrupa’da GDPR olarak bilenen regülasyonların, iş hayatına CRM ve ERP çerçevesinde getirdiği zorunlulukların ana teması olacak olan etkinlik 16 şubat’ta Dusseldorf’da yapılacak.
Katılım Davetiyesi için:
https://form.jotform.com/80182206205950

OMERD Blog Sayfamıza Göz Attınız mı?

OMERD ekibi tarafından hazırlanan ve içerisinde CRM, Dynamics 365 modülleri, son yenilikler ve haberler, makaleler, seyahat izlenimleri gibi birbirinden yararlı ve eğlenceli yazıların yer aldığı blog sayfamızı takip etmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin.
Blog sayfamız için:
http://www.omerd.com/blog/
15 Şubat’ta başlayacak olan !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali kapsamında, birbirinden güzel filmler seyircileriyle buluşacak. Bilim kurgudan müziğe, her türlü ilgi alanından seyirciyi bekleyen festival mekanları bu yıl Cinemaximum City’s Nişantaşı, Cinemaximum Kanyon, Cinemaximum Akasya ve Caddebostan Kültür Merkezi olacak.
Detaylı bilgi için:
http://www.ifistanbul.com/

 

 

Share this post